Beautytips

שחור זה הלבן החדש: הטריק המוזר של כוכבי הוליווד להלבנת שיניים נחת בארץ (אנחנו התמכרנו, עכשיו תורכם)

כולנו עסוקים סביב השאלה איך הכוכבים מהוליווד משיגים את אותם חיוכים נוצצים שחושפים שיניים לבנות, יפות ומעוררות קנאה, ואיך אנחנו האנשים "הפשוטים" יכולים גם להשיג חיוך הוליוודי.

לאחרונה נחשף 'טריק' מוזר שהיה סוד שמור לאורך שנים, למעשה, כדי להשיג חיוך של מיליון דולר, אתם לא באמת צריכים לעמוד בתור לטיפולי שיניים יקרים.

תכירו :אבקת פחם בצבע שחור לשימוש ביתי שמבטיחה להלבין את השיניים מבלי לרוקן לנו את הארנק.

אנחנו, כמובן, יצאנו לבדוק האם זה באמת עובד, לכמה זמן זה מחזיק ואיפה משיגים את הטרנד החדש (עם הנחה!).

כולנו חושקים בחיוך הוליוודי כמו שלהם

החיפוש המתמיד אחר שיניים לבנות וצחורות זכה בכוכב חדש-מוזר שהציף את הרשתות החברתיות בסרטונים, מדובר באבקה שחורה לשיניים שעשויה מפחם ומלבינה באורח פלא את השיניים של כל מי שהתנסה ונדהם. 

אל תתבלבלו עם הפחם הרגיל שאתם מכירים מהמנגל של יום העצמאות. פחם פעיל הוא למעשה סוג של פחמן שמופק בדרך כלל מעץ, קליפות קוקוס ואגוזים, בתהליך העיבוד של החומר נוצרות על פני השטח שלל נקבוביות שמעניקות לו את היתרון הגדול ביותר שלו: היכולת לספוח חומרי פסולת ורעלנים ולהוליך אותם החוצה.

האבקה הזו מבטיחה לסדר לנו את החיוך

הטרנד שכבש את העולם נוחת בישראל

כמו תמיד, את הטרנד החם מובילים כוכבי הוליווד, אשר אימצו את האבקה השחורה גם לשגרת הבוקר שלהם בבית. לפי ריבוי השיתופים והפוסטים ברשתות החברתיות, צחצוח שיניים בפחם הוא הדבר הגדול הבא בתחום הלבנת השיניים. 

ד"ר ירון בארי המתמחה בהלבנות שיניים הסביר לנו: "זה לא כל כך מוזר לחשוב על פחם כתחליף להלבנות שיניים שכן אבקת פחם היא חומר שידוע באיכויותיו לספוח רעלים, במיוחד מגופנו שלנו. הוא נחשב לחומר המסייע לספוג רעלנים אל תוכו, אך כזה שאיננו נספג על ידי הגוף בעצמו".

עד כה הרשת מלאה בעדויות של משתמשים במוצר, שמתארים איך השימוש היומיומי באבקה השחורה הלבין להם את השיניים ואפילו העלים כתמים צהובים למעשנים ומכורי הקפה שבינינו.

איך זה בדיוק עובד?

זה הולך כך: לוקחים מברשת שיניים, מרטיבים מעט עם מים וטובלים את המברשת בתוך אבקת הפחם השחורה ומיד מצחצחים את השיניים למשך כמה דקות, חשוב לצחצח את כל השיניים ולא להתמקד רק בחלק מסויים של הפה. 

ברגע שמכסים את השיניים עם האבקה, הפחם מתנהג כמו ספוג וממש סופח את הרעלים והלכלוך שנמצאים על השיניים. מחקרים מדעיים מצאו שלפחם יש את היכולת להיקשר לחומרים מכתימי שיניים כמו קפה, תה ויין, ולהסיר אותם משטח פני השן. 

גם רופאי השיניים הסקפטיים השתכנעו מהטרנד החדש, "מה שחשוב בצחצוח שיניים הוא להסיר את הפלאק ולהחדיר פלואוריד לשיניים בשביל הגנה עליהן", אומר לנו ד"ר בארי ומוסיף "היתרון המרכזי של האבקה הזאת טמון בעובדה שהטיפול מחזיק מעמד למשך זמן ארוך יותר בהשוואה לשיטות אחרות ויקרות יותר".

אגב מדובר בפעולה פשוטה של צחצוח רגיל, האורכת דקות ספורות בלבד. והתוצאה? שחר של יום חדש עם שיניים לבנות ובוהקות מתמיד.

בדקתי בעצמי במשך כחודש ואלו התוצאות

אחרי הבאז שנוצר ברשת, כמובן שהזמנתי לי את המוצר מהאתר הרשמי של החברה – כדי להתנסות בפלא המבטיח החדש. אחרי חודש של שימוש אינטנסיבי מדי בוקר אני יכולה להישבע כי האבקה השחורה עשתה פלאים לחיוך הבז' שלי. חשוב לציין שלאבקה אין טעם או ריח ובכל זאת היא מצליחה להשאיר את הפה רענן ונקי.

אגב, מהחברה נמסר לי שהם "ממליצים על סדרה של כ 14 שימושים רצופים שיבטיחו שיפור משמעותי בלובן של השיניים. אחרי חצי שנה מומלץ להמשיך לטיפול אחת לשבוע כדי לשמור על התוצאות".

למרות הסקפטיות האבקה באמת הבטיחה וקיימה

מסקנות

למרות הסקפטיות שליוותה אותי, התוצאות מדהימות בהחלט – גם הלבנת השיניים נראית לגמרי, וגם נטרול חיידקים למניעת ריח רע מהפה. הערכה מקצועית, לא מלחיצה, מאוד קלה לשימוש, בנוסף, אין ספק שמדובר בטיפול עם עלות מצחיקה יחסית להליכים אחרים אצל רופאי השיניים.

דרך אגב, החומר בקופסא מספיק לשימוש של כחודש ימים, אז אם אתם רוכשים למשפחה רצוי ללכת על החבילה הגדולה.

הדירוג שלי: שווה פלוס, להשיג באתר היבואן הרשמי בלבד – לחצו כאן.

תוך שעות ספורות האינסטגרם הוצף בתמונות של הטרנד החדש
זה רק נראה מפחיד.