Beautytips

סובלת מגבות דלילות ודקות? יכול להיות שנמצא פתרון עבורך

גבות שאינן מעוצבות נכון ייצרו הבעת פנים משונה וחסרת פרופורציה וישוו לפנים מראה לא טבעי, ואילו גבות המעוצבות נכון יכולות "לתקן" את מבנה העיניים והפנים, להבליט את האיברים היפים, ומנגד להסתיר ולטשטש פגמים. אז איך משתלטים עליהן ומוציאים מהן את המקסימום? לשם כך התכנסנו כאן היום.

אנחנו, כמובן, יצאנו לבדוק עד כמה זה כואב (לא כל כך) , עד כמה זה יפה ( בטירוף) ואיך זה בדיוק עובד (הופתענו לטובה).

בעידן שלנו, מצופה מאישה להיות קרייריסטית מוצלחת, אבל גם שתדע לבשל. להיות הישגית ושאפתנית, אבל גם לנהל את משק הבית ולגדל ילדים למופת. להיות האישה המושלמת –  ובין לבין, איכשהו להישאר מטופחת ומתוקתקת.

אחרי שנים בהן מיטל, 38, הרצליה, שוטטה ברשתות הפארם והתנסתה בתכשירי טיפוח יקרים – מיטל מאושרת לשתף על דרך חדשה להשיג את הגבות המושלמות, שלטענתה תעזור לכולנו לחסוך המון זמן כסף על כל מיני הבטחות שלא באמת עובדות.

דווקא במהלך שיטוט סתמי בפייסבוק גילתה מיטל את ה"טריק" להשגת הגבות המושלמות, "נחשפתי לזה כדרך אגב בפייסבוק. נתקלתי בפוסט של מישהי שאני מכירה מהעבר הרחוק שהמליצה על סוזנה, ולמרות שהייתי סקפטית מאוד בהתחלה, החלטתי להתנסות ", היא מספרת. 

"יצרתי קשר עם סוזנה, בחורה מדהימה ואנרגטית, שנתנה לי יחס אישי ומחבק מהרגע הראשון שדיברנו, היא הייתה סבלנית למרות כל השגעונות שלי".

אז מה זה בעצם?

קוראים ל"טריק" הזה מיקרובליידינג, טכנולוגיה חדשה בתחום האיפור הקבוע, המאפשרת הדמיית שיער באמצעות שימוש בעט ידנית (ולא במכשיר חשמלי הנפוץ), לה מחוברים להבים קטנים, המחדירים פיגמנט על ידי יצירת חריצים קטנים המדמים שיערות. השערות מצוירות בכיוון צמיחת השערות הטבעיות, וזאת כדי להשיג מראה ריאליסטי.

היתרון בשיטת מיקרובליידינג הוא שניתן ליצור הדמייה מושלמת לשערה, יצירה של מראה שערה טבעי שישלים את מראה הגבות ללא אפשרות להבחין בין השערות הטבעיות הצומחות באזור הגבות לבין השערות שנוצרו במיקרובליידינג.

איך זה בדיוק עובד?

בשלב הראשון מציירים עם עיפרון גבות על גבי הגבה את הצורה הרצויה, אורכה וגובהה. איך יודעים מהי? על פי חישוב שנקרא חיתוך הזהב (נוסחה שנועדה למצוא את הפרופורציות האידאליות). לאחר שהגבה נראית מושלם, נבחר הפיגמנט המתאים לצבע השיער והגבות, זה השלב שבדרך כלל גם מאלחשים את המקום. מיטל מספרת שהטיפול לא כאב ("ותאמינו לי שסף הכאב שלי נמוך").

הטיפול ארך כשעה וחצי עם הפסקות קצרות. בסיומו, הגבות נראו עבות וכהות מאוד, אך כבר למחרת הצבע נרגע ובתום שבוע הגבה כבר נראתה טבעית.

לכמה זמן זה מחזיק?

כשנה עד שנה וחצי. סוזנה מסבירה שיכולה היתה לעשות טיפול שיחזיק ליותר זמן, אבל אז התוצאה נראית פחות טבעית.

מיטל טוענת שמעבר לשינוי לטובה בעור הפנים שלה, היא גם מרגישה שזה נתן לה זריקת ביטחון גדולה "אני מאושרת בכל בוקר שאני קמה מחדש ומסתכלת על עצמי במראה. בוא נגיד שבלי להגזים אני מרגישה שאני נראית 6 שנים פחות".

באמת, עד כדי כך?

״גבות זה לא רק גבות. גבות זה ביטחון עצמי. יש להן את הכוח להיראות חכמה, טיפשה, צעירה, מבוגרת, שמחה, עצובה. גבות מדברות, גבה טובה שווה יותר מאלף מילים!״.

טיפ אחרון ממיטל: כפי שאנו בוחרות בקפידה את מעצב השיער שלנו, כך חשוב להקפיד גם בבחירת מעצב הגבות ולהתמסר לידיים מקצועיות שיעשו את המלאכה".

דוגמא לתהליך באמצעות מיקרובליידינג