עשתה עלייה: מסכה מהפכנית לאיזור המחשוף מבטיחה להחליק את הקמטים בזמן השינה! (יצאתי לבדוק)

אזור המחשוף הוא הראשון להסגיר את סימני הגיל, אבל משום מה רבות מאיתנו בוחרות להזניח אותו ולפעמים, אנו נתקלים בנשים צעירות עם מחשוף מקומט וריבוי כתמים על העור כתוצאה מחשיפה מרובה לשמש בעיקר בגיל הנעורים.

למרבה המזל ניתן להעלים את הכהויות והקמטים בעזרת טיפולים חדשניים. תכירי: מסיכת המחשוף הראשונה , טרנד ביוטי פורץ דרך שמבטיח להפוך את אזור המחשוף נקי מקמטים בזמן שאת ישנה ומבלי לעמוד בתור לקוסמטיקאית.

הסלבס והבלוגריות כבר התמכרו לשגרת טיפוח שמתחילה בזמן השינה. אז האם זה באמת עובד ואיפה ניתן להשיג? כל הפרטים למטה.

/ הדבר הזה מבטיח לסדר לנו את המחשוף בזמן שינה.

טרנד הטיפוח האוסטרלי כובש את העולם

לאחר שקצרה הצלחה מסחררת באוסטרליה, ארה"ב ואפילו את יפן מגיעה בימים אלו לישראל מסיכת המחשוף הראשונה. היא נספגת בקלילות וגורמת למחשוף להיראות מוצק, גמיש ומתוח יותר. בניגוד לזריקות המפחידות, המסיכה לא תרדים את עורך, לא תגביל את התנועה ונטולה מתופעות לוואי טורדניות.

טרנד הביוטי החדש שם דגש על מוצר שעובד בשבילך ולא להפך, תפיסת יופי שמאמצת את השלמות ושגרת טיפוח מינימליסטית שתתאים בול לישראליות, והחלק הכי טוב? בניגוד למסיכות הבד המוכרות, המסיכה הזאת מתאימה לשימוש חוזר של עד כ-14 שימושים חוזרים לכל מסיכה.

ג'יין פונדה נראית מעולה גם בגיל 81. כולל המחשוף

אז על מה בדיוק ההתלהבות והאם היא מוצדקת?

אחרי כל ההיסטריה ברשת, החלטתי להעמיד את המסיכה למבחן ולגמרי הבנתי איך הפכה מסיכת הסיליקון לפריט חובה בארון הקוסמטיקה של כמה מהנשים המטופחות ביותר בעולם שמאמצות את הטרנד לאזור המחשוף באופן קבוע. רשימת המכורות כוללת בין השאר את קורטני קוקס, סנדרה בולוק, ואיך לא, האחיות קרדשיאן (שכידוע לא מדלגות על שום טיפול או אביזר המבטיח מראה צעיר יותר).

לאחר כחודש של שימוש אינטנסיבי מדי לילה לפני השינה, אני יכולה להישבע כי מסיכת הסיליקון הזו עשתה פלאים למחשוף המוזנח שלי.

אגב, הרשת מלאה בעדויות של משתמשות קבועות, שמתארות איך השימוש הקבוע במסיכה טשטש להן את הקמטים, העלים כהויות ואפילו יצר מעין הרמת חזה.

"התחלתי להשתמש במסיכה לפני כחודש! לאחר מס' ימים התחלתי להבחין שהכתמים התבהרו יותר מכל קרם שניסיתי"

איך זה עובד?

זה הולך כך: על עור רחוץ ונקי, מניחים את המסיכה על שטח בית החזה, מכאן, המסיכה תתחיל לעבוד בשבילכן בזמן שאתן מתארגנות לשינה. מדובר בפעולה פשוטה וקלה, האורכת פחות מדקה, בבוקר אחרי ששתינו את הקפה יש להסיר את המסיכה ולהחזיר אותה לאריזה לשימוש נוסף בלילה. והתוצאה? מחשוף חלק יותר, זוהר ומוצק. שזו הרי הסיבה לשמה התכנסנו.

השיטה עובדת כך שחומר טבעי המורכב מוויטמין C, וקולגן מוחדר לשכבות העמוקות של העור ונספג אל תוכו. החומר מעניק לעור לחות ואלסטיות וגורם ליצובו ומתיחתו בהליך טבעי שאינו משאיר סימנים. בניגוד לטכניקות אחרות, מרקם העור לאחר הטיפול משתנה ותאי העור מתחילים להתחדש. הטיפול מתאים לכל סוגי העור, לכל הגילאים ולכל העונות, והתוצאות נראות לעין כבר אחרי השבוע הראשון. כבר אמרנו מג'יק?!

הפטנט שהטריף את עולם הקוסמטיקה הגיע לישראל!

משלוח חינם!

מילים אחרונות וציון

השתמשתי במסיכה למשך כחודש, וזו כנראה הייתה התקופה הכי ארוכה שהקדשתי לאיזור החזה שלי. בסיכומה אני יכולה לומר שלמרבה ההפתעה איזור המחשוף אכן חלק ומוצק יותר.

הקוסמטיקאית נטע מילר ממליצה להשתמש במסיכה מידי לילה, ומסבירה את 'סוד' המסיכה בכך שהיא יוצרת "אפקט חממה", שתורם לבנות תאי קולגן חדשים שנעלמים במרוצת השנים. בנוסף המסיכה משפרת מאוד, לדבריה, גם את הטקסטורה של העור ומחזקת את שרירי החזה הרפויים.

ציונים: עם תוצאות כאלו ומחיר מצחיק שכזה אני נותנת למוצר ציון: משובח פלוס.

להשיג באתר היבואן הרשמי בלבד – לחצי כאן.

תוך שעות ספורות האינסטגרם הוצף בתמונות של הטרנד החדש
"המסיכה עשתה קסמים לעור הגוף שלי"